Piłkarze drugoligowej Warty Poznań w sparingowym meczu pokonali w Grodzisku Fogo Luboń

W sobotnim meczu sparingowym rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim piłkarze pierwszoligowej poznańskiej Warty Poznań wygrali z trzecioligowym Fogo Luboń 2:1 (1:0).

Zieloni objęli prowadzenie w 24. minucie. Patryk Oleksa został sfaulowany w polu karnym przez obrońcę lubonian, a .arbiter podyktował rzut karny wykorzystany przez Grzegorza Rasiaka.

Lubonianie wyrównali minutę przed przerwą, kiedy to bramkarza Warty Semira Bukvicia pokonał były zawodnik klubu z Drogi Dębińskiej Piotr Kurminowski. Spotkanie zostało rozstrzygnięte w 51.minucie. W w zamieszaniu w polu karnym jeden z obrońców Fogo skierował piłkę do własnej bramki.

Skład Warty
Pierwsza połowa: Semir Bukvic – Dariusz Wróblewski, Wojciech Onsorge, Mateusz Bany, Przemysław Kocot, Dominik Mucha, Adrian Bartkowiak, Mateusz Pogonowski, Patryk Oleksa, Dominik Chromiński, Grzegorz Rasiak;

Druga połowa: Paweł Beser – Dawid Jasiński, Mateusz Bany, Alain Ngamayama, Filip Brzostowski, Błażej Nowak, Artur Marciniak, Michał Grzesiek, Michał Ciarkowski, Łukasz Spławski, Paweł Piceluk