Leszno: Były premier za obecnym prezydentem

  Leszno: Były premier za obecnym prezydentem

  Karolina Sternal

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Za prezydentem Malepszym stoją nie słowa, ale czyny, a one są najgłośniejsze - przekonywał podczas wizyty w Lesznie Leszek Miller. Były premier podkreślił także, że obecny prezydent miasta jest człowiekiem sukcesu, na który zapracował sobie sprawując urząd przez trzy kadencje.

  - Wierzę, że będzie także czwarta, czego osobiście panu życzę - dodał Leszek Miller, który podczas obecnej kampanii wspiera kandydatów lewicy do samorządów w całej Polsce. Celem SLD jest osiągnięcie w skali kraju 14 procent mandatów, co dałoby ugrupowaniu podobny wynik jak w niedawnych wyborach prezydenckich. Decydujące dla sojuszu będą wyniki głosowania do samorządów wojewódzkich i układ sił w sejmikach.

  Oprócz spotkania z działaczami SLD oraz prezydentem Tomaszem Malepszym, były premier odwiedził także Państwową Wyższą Szkołę Zawodową. Przypomnijmy, że to Miller, jako urzędujący wtedy premier, odsłonił pomnik patrona uczelni - Jana Amosa Komeńskiego. Tym razem w murach PWSZ rozmawiał ze studentami na temat Unii Europejskiej.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Leszno

  małolepszy (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 20 / 12

  Przecież to stara wiadomość. Dlaczego wisi znów na pierwszej stronie? Miller był przed marszałkiem Schetyną w Lesznie, a o tej nowszej wizycie ani słowa, ani o poparciu dla gen. Pwlaczyka, by...rozwiń całość

  Przecież to stara wiadomość. Dlaczego wisi znów na pierwszej stronie? Miller był przed marszałkiem Schetyną w Lesznie, a o tej nowszej wizycie ani słowa, ani o poparciu dla gen. Pwlaczyka, by zrobił z układem leszczyńskim porządek... Obiektywny Głos, ni ma co!zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo