Piła: 62-latek podejrzany o molestowanie trzech wnuczek

  Piła: 62-latek podejrzany o molestowanie trzech wnuczek

  TR

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Jeżeli do szpitala trafia 2-letnia dziewczynka, która mogła być ofiarą molestowania seksualnego, lekarze nie zapominają takich rzeczy. Kiedy więc dwa lata później dziewczynka znów trafia do szpitala i ma podejrzane obrażenia w okolicach intymnych, lekarze swoimi podejrzeniami dzielą się z policją i prokuraturą.
  Tak właśnie na jaw wyszła w Pile sprawa seksualnego molestowania trzech dziewczynek w wieku 4, 5 i 8 lat przez ich 62-letniego dziadka. Podejrzany mieszka w Pile: rodzice dziewczynek często zostawiali u niego wnuczki. Lubił je rozpieszczać. Tyle że niektóre zabawy z nimi podpadają już pod kodeks karny. Do tej sprawy prokuratura powołała niemal cały zespół biegłych: o postawieniu zarzutów dziadkowi przesądziła opinia biegłego seksuologa.

  Na wniosek prokuratury najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie w Złotowie. Nie przyznaje się do winy. Grozi mu do 12 lat więzienia. Nie był wcześniej karany; śledztwo sprzed dwóch lat, w którym również był podejrzanym, a które prowadziła inna prokuratura, umorzono.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  j

  k (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

  do pierdla gnoja. do końca życia. niech zgnije do śmierci!!!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo