Piła: Wciąż szukają wyrodną matkę

  Piła: Wciąż szukają wyrodną matkę

  Agnieszka Smogulecka

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Pilska policja wie już, skąd przywieziono śmieci, wśród których - dwa miesiące temu na wysypisku w Kłodzie - znaleziono ciałko martwego noworodka. Dziewczynka urodziła się dzień, dwa dni wcześniej. Została uduszona, a jej zwłoki wyrzucone.
  - Nie mamy nic nowego do powiedzenia mediom - mówi tajemniczo Andrzej Borowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, gdy pytamy, co udało się ustalić w tej sprawie. - Wiemy, skąd przywieziono śmieci, wśród których było martwe dziecko, ale nie mamy pewności, że zwłoki przywieziono na wysypisko z odpadami.

  Ciałko znalazła 37-letnia mieszkanka Nowego Dworu, która od dawna przeszukuje śmieci na wysypisku. Leżało ono pod 20-centymetrową warstwą odpadów.
  - To dziecko na pewno przyjechało w śmieciarce - twierdziła wówczas pani Barbara. - W tym miejscu zrzucała dziś śmieci śmieciarka, która jechała z Nowego Dworu, Pokrzywnicy, może z Szydłowa i Jaraczewa.

  Do tej pory, mimo rozpytywania ginekologów, osób, które często bywały w miejscach odnalezienia martwych noworodków i licznych komunikatów z prośbami o pomoc do mieszkańców, nie udawało się policji odnaleźć wyrodnych matek (w ciągu minionych lat było kilka dzieciobójstw).

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A może jednak

  Czytelnik (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Chyba powinno być "Wciąż szukają WYRODNEJ MATKI" pani "redachtór". Czyżby w Głosie Wielkopolskim już nie przywiązywali wagi do odmiany wyrazów w języku polskim?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo