Telewizja: Małgorzata Wyszyńska szefową "Wiadomości" TVP 1

  Telewizja: Małgorzata Wyszyńska szefową "Wiadomości" TVP 1

  RED

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Małgorzata Wyszyńska została szefową "Wiadomości" TVP 1. Wyszyńska pracę w telewizji rozpoczęła w 1997 roku w poznańskim oddziale TVP, gdzie prezentowała prognozę pogody.
  Przypomnijmy, że TVP zerwała kontrakt z Wyszyńską w końcu marca br., mimo że miał obowiązywać do 2012 roku.

  Małgorzata Wyszyńska jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Pracę w telewizji rozpoczęła w 1997 w w poznańskim oddziale TVP, gdzie prezentowała prognozę pogody, a później program informacyjny Teleskop. Na ogólnopolską antenę trafiła 13 stycznia 1999, debiutując w roli prezenterki pogody po Wiadomościach.
  Następnie przeszła do Teleexpressu, który prowadziła od 24 kwietnia 1999 do 30 września 2006. Przez dwa lata była też prezenterką oprawy anteny TVP1. Ponad dwa lata prowadziła program publicystyczny w TVP1 Bezpieczna Jedynka. Współpracowała z TV Polonia, gdzie była na zmianę z Agatą Konarską prezenterką nowatorskiego programu Teraz Polonia. Od września 2004 do września 2006 była prezenterką porannego programu Kawa czy herbata?. W wakacje 2005 była jedną z prowadzących program Lato z Jedynką. Wraz z Tomaszem Kammelem była konferansjerką na koncercie Superjedynek na 43. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2006. Relacjonowała wizytę Benedykta XVI w Polsce w 2006 roku. Razem z Piotrem Kraśko była gospodynią wieczoru wyborczego w 2007 roku. Do marca 2010 była prowadzącą główne wydanie wydanie Wiadomości.,

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A jej szefową jest Schymalla

  Władysław (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 15 / 16

  żona Lufta, Szczynukowego lizusa. Nie wiązałem nigdy Wyszyńskiej z reżimem, a tu proszę...

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo