Jutrosin: Znaleźli zwłoki na terenie żwirowni

  Jutrosin: Znaleźli zwłoki na terenie żwirowni

  DAN

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Prokuratura Rejonowa w Rawiczu zajmuje się ustaleniem przyczyny i okoliczności śmierci 62 - letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono w poniedziałek na terenie żwirowni w Jutrosinie.
  Mieszkaniec Jutrosina wyszedł z domu w poniedziałek około godziny 17.30. Najbliższym nie powiedział ani słowa, dokąd idzie i kiedy wróci. Po kilkugodzinnej nieobecności (ok. godz. 22) rodzina powiadomiła policję o jego zaginięciu. Funkcjonariusze potraktowali sprawę niezwykle poważnie, bo staruszek chorował na cukrzycę i miał zaniki pamięci.

  Przez następne dwie godziny kilkadziesiąt osób szukało zaginionego. W akcji poszukiwawczej wzięli udział policjanci, strażacy z ochotniczej jednostki w Jutrosinie oraz najbliżsi. Niestety akcja zakończyła się tragicznie. Mężczyznę znaleziono martwego w zbiorniku na terenie żwirowni.

  Na zlecenie prokuratury ciało 62-latka zostało zabezpieczone. Śledczy zlecili także wykonanie sekcji zwłok, która ma wyjaśnić, co było bezpośrednią przyczyną śmierci. Jej wyniki będą znane w najbliższych dniach.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo