Ostrów: Ziółkowski z poparciem PiS na prezydenta miasta

  Ostrów: Ziółkowski z poparciem PiS na prezydenta miasta

  BIN

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Gdy Platforma Obywatelska wystawiła do walki o prezydencki fotel w Ostrowie posła Jarosława Urbaniaka, to wielu mieszkańców było przekonanych, że podobnie zrobi Prawo i Sprawiedliwość. Tymczasem PiS nie zdecydował się wysłać do boju posła Andrzeja Dery.
  Partia ta postanowiła, że w zbliżających się wyborach samorządowych poprze Bartosza Ziółkowskiego, który ubiega się o prezydencki fotel z ramienia Stowarzyszenia ,,Razem dla Ostrowa''. Poparcie to nie powinno dziwić, wszak jeszcze kilka miesięcy temu Bartosz Ziółkowski był członkiem PiS. Gdy zdecydował się założyć Stowarzyszenie ,,Razem dla Ostrowa'' złożył partyjną legitymację.
  - Bartosz Ziółkowki to polityk potrafiący skupić wokół siebie ludzi z bardzo różnych środowisk, a taka umiejętność jest bezcenna u prezydenta - mówi poseł Andrzej Dera. - By rozwijać miasto trzeba pracować ponad podziałami. Partyjna rywalizacja nie jest nikomu potrzebna.
  Poseł PiS przedstawił także liderów swoich list, na których znaleźli się m.in.: Marlena Maląg dyrektorka Gimnazjum im. Jana Pawłą II, Andrzej Strykowski prezes ZOiGO MZO, Lech Górski kierownik działu wykonawstwa i usług MZO, Ryszard Pluciński radny powiatowy, Tomasz Ławniczak dyrektor bura poselskiego, Grzegorz Finke kierownik Zakładu usług Komunalnych w Odolanowie czy Jacek Bartczak burmistrz Raszkowa.
  - Liczymy, że w mieście uda nam się zdobyć od czterech do sześciu mandatów, a w powiecie od siedmiu do dziewięciu - dodaje ostrowski poseł PiS.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo