Wybory: Opuścił poznaniaków na rzecz Grobelnego

  Wybory: Opuścił poznaniaków na rzecz Grobelnego

  SOB

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Adam Pawlik, do tej pory przeciwnik Ryszarda Grobelnego, zdecydował, że w wyborach samorządowych wystartuje z listy komitetu prezydenta Poznania (pisaliśmy o tym w czwartkowym wydaniu "Głosu"). Wcześniej jego nazwisko znajdowało się na liście Komitetu Wyborczego Wyborów Porozumienie My. Poznaniacy.

  Pawlik był członkiem zarządu Stowarzyszenia My-Poznaniacy i wielokrotnie opowiadał się przeciwko polityce prezydenta Grobelnego.

  Teraz głos zabrali przedstawiciele komitetu KWW Porozumienie My.Poznaniacy, którzy w komunikacie ogłaszają: "Adam Pawlik kilkakrotnie publicznie stwierdził, iż jeszcze nie podjął decyzji, z jakim komitetem wyborczym wiąże swój start wyborach. Do tej pory było oczywiste i publicznie wiadome, że Pawlik decyzję taką podjął, akceptując propozycję kandydowania do Rady Miasta z listy Komitetu. Rozumiemy, że przywołane wyżej stwierdzenia oznaczają, iż unieważnił on tę decyzję".

  Dlatego miejsce Pawlika jako pełnomocnika wyborczego KWW Porozumienie My.Poznaniacy zajął Andrzej Białas. Według naszych informacji Pawlik formalnie ogłosi swój start z list Grobelnego w najbliższych dniach.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo