Maraton: Beata Sadowska oraz Jan Klata wśród biegaczy

  Maraton: Beata Sadowska oraz Jan Klata wśród biegaczy

  MMR

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Atmosfera na trasie poznańskiego maratonu jest na tyle wyjątkowa, że ci, co pobiegli chociaż raz, chcą wrócić tutaj ponownie. Po raz kolejny w stolicy Wielkopolski pobiegną dziennikarka telewizyjna Beata Sadowska oraz reżyser teatralny Jan Klata.
  Beata Sadowska prowadzi program "Pytanie na śniadanie", reprezentuje drużynę "Polska Biega". W poznańskim maratonie wystartuje po raz drugi. Zapytana o atmosferę na trasie naszego maratonu odpowiedziała "życzyłabym sobie takiej w Warszawie!"

  Jan Klata to kolejny reprezentant drużyny "Polska Biega" i podobnie jak jego koleżanka, pobiegnie w stolicy Wielkopolski po raz drugi. Jest jednym z najgłośniejszych twórców polskiego teatru ostatnich lat. Zadebiutował siedem lat temu spektaklem "Uśmiech grejpruta".

  Maratończycy wystartują o godz. 10.10. Na trasie maratonu kierowcy przejeżdżać będą "śluzami", ponadto obowiązuje zakaz parkowania.

  Biegom towarzyszyć będzie Expo 11 Poznań Maraton. W Hali Arena (ul. Wyspiańskiego 33) będzie można zaopatrzyć się w sprzęt sportowy, strój, obuwie i odżywki.

  Więcej o utrudnieniach:
  Utrudnienia związane z przebiegiem 11. Poznań Maratonu

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo