Poznań: Integracja prawicy według PiS

  Poznań: Integracja prawicy według PiS

  Łukasz Cieśla

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  - Prawica się konsoliduje - ogłosiła Małgorzata Stryjska, prezes poznańskiego PiS, podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Zorganizowano ją pod hasłem "Integracja poznańskiej prawicy".
  Powodem optymizmu prezes Stryjskiej jest wstąpienie do poznańskiego PiS sześciu, spośród kilkudziesięciu działaczy Polski Plus. Wśród nich szerzej nieznanego Wojciecha Kinastowskiego. Jak podkreślała Stryjska, nowi działacze wystartują z list PiS w wyborach samorządowych.

  - A pan Kinastowski wszedł jeszcze do zarządu okręgowego oraz Rady Politycznej PiS (należy do niej "tylko" ponad 300 osób - dop. red.) - dodała Małgorzata Stryjska.

  Do PiS nie weszły główne twarze poznańskich struktur Polski Plus. Mowa o Marcinie Libickim, jego synie oraz o pośle Jacku Tomczaku. Wszyscy wyszli z PiS po wykreśleniu Libickiego seniora - wskutek kłopotów lustracyjnych - z listy do europarlamentu.

  Do PiS nie wróci też inny działacz Polski Plus - radny Norbert Napieraj. W najbliższych wyborach ma startować do Rady Miasta Poznania z komitetu prezydenta Ryszarda Grobelnego.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Panie Cieśla !

  Widukind (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  Czy nie odnosi Pan wrażenia że to wszystko jakiś makabryczny sen z domu wariatów czy tzw. szwanzparada złotoryjów ??

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo