Piła: Stokłosa nie będzie jednak kandydował

  Piła: Stokłosa nie będzie jednak kandydował

  Agnieszka Świderska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Henryk Stokłosa nie wystartuje w wyborach do pilskiej Rady Powiatu, choć wcześniej taka informacja ukazała się w należącym do żony byłego senatora "Tygodniku Nowym", a później i w innych gazetach, również u nas.
  Na łamach ogólnopolskiego dziennika rzecznik "Farmutilu" Marek Barabasz zdradzał, że wiele komitetów wyborczych zgłasza się do byłego senatora z propozycją wystawienia go na swojej liście.

  - Ma 20-letnie doświadczenie w pracy samorządowej i wieloletnie senatorskie. I co ważne, ma świetną opinię tutaj lokalnie - przekonywał na łamach "Dziennika Gazeta Prawna" Barabasz.

  Tymczasem wśród zarejestrowanych w poniedziałek komitetów wyborczych nie było komitetu Henryka Stokłosy, a on sam zdementował doniesienia o starcie w wyborach. Przyznał, że zastanawiał się poważnie nad propozycją dwóch komitetów. Ostatecznie jednak kwestię wyborów samorządowych uznał za zamkniętą. Do polityki czy to małej, czy dużej wracać na razie nie chce, choć nie wyklucza, że w przyszłości będzie ponownie ubiegał się o fotel senatora.

  Na razie jednak Henryk Stokłosa zajmuje ławę sądową. Jego proces od ubiegłego roku toczy się przed poznańskim sądem.


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo