Wybory: Pawlik wystartuje z list Grobelnego

  Wybory: Pawlik wystartuje z list Grobelnego

  Michał Kopiński

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Adam Pawlik, człowiek który zatrzymał budowę bloków w miejscu przeznaczonym pod park Rataje, na 99 proc. wystartuje do rady miasta z list... Komitetu Wyborczego Ryszarda Grobelnego. To niespodzianka nie tylko dlatego, że Pawlik spierał się z Grobelnym o park, ale i dlatego, że jest... pełnomocnikiem wyborczym Stowarzyszenia My-Poznaniacy.
  Adam Pawlik u prezydenta - tego nikt się nie spodziewał

  Adam Pawlik u prezydenta - tego nikt się nie spodziewał ©Paweł Miecznik

  Jak dowiedział się "Głos Wielkopolski" Pawlik dostał od Grobelnego list. Prezydent napisał, że docenia jego walkę o park na Ratajach i zapewnia, iż taki park może powstać. - A gwarantem tej obietnicy ma być mój start z list prezydenta do rady miasta - mówi Adam Pawlik.

  Społecznik z Rataj przyznaje, że oferta Grobelnego była dla niego ogromnym zaskoczeniem. - Dotychczas różniliśmy się z prezydentem w sprawie parku. Dlatego, kiedy przeczytałem ten list, zdębiałem. Nie spodziewałem się, że Grobelny doceni pięć lat mojej społecznej pracy - mówi Pawlik. I dodaje, że bardzo poważnie rozważa przyjęcie oferty startu z list Grobelnego, mimo że jest członkiem i pełnomocnikiem wyborczym Stowarzyszenia My-Poznaniacy.

  Z naszych informacji wynika, że w rzeczywistości Pawlik ofertę Grobelnego już przyjął.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo