Zamiast oszczędności marnotrawstwo

  Zamiast oszczędności marnotrawstwo

  Katarzyna Sklepik

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Zamiast oszczędności marnotrawstwo
  Rząd szuka oszczędności, a minister edukacji narodowej chce w błoto wyrzuć 30 milionów złotych. Jak inaczej nazwać pomysł zmiany nazw szkół, jak nie absurdem? A wydanie na ten cel publicznych pieniędzy marnotrawstwem?
  Zamiast oszczędności marnotrawstwo
  Przecież ktoś kiedyś - w tym resorcie - czytał ze zrozumieniem i zatwierdzał te nazwy. A jeszcze wcześniej kazał szkoły nazywać: sportowymi, integracyjnymi, gastronomicznymi, ogólnokształcącymi. By się odróżniały. Teraz okazało się, że tworzą chaos i trzeba ujednolić nazwy. Teraz mają być po prostu szkołami. Pomysł śmieszny. I bardzo drogi. Szkoda tylko, że pani minister, wydając pieniądze, nie przeznaczy ich na pożyteczny cel, jakim niewątpliwie byłaby poprawa jakości kształcenia, dodatkowe lekcje czy lepsze pensje dla belfrów.

  Polska szkoła, choć nowoczesna - przez ciągłe reformy - nadal słabo uczy. Mówi się nawet o wtórnym analfabetyzmie. Chciałabym wierzyć w to, że ci, którzy nami rządzą, nie pozwolą trwonić publicznych pieniędzy. A jeśli to zrobią, to będzie oznaczać, że plotki o analfabetyzmie są - niestety - smutną prawdą.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Absolutnie najtańsze opony zimowe na rynku

  Opony Dębica (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 16 / 20

  Absolutnie najtańsze opony zimowe na rynku. Import bezpośrednio od producenta, wysyłka gratis.

  Wszystkie najpopularniejsze rozmiary i parametry. Ceny niższe nawet o 40% niż u konkurencji....rozwiń całość

  Absolutnie najtańsze opony zimowe na rynku. Import bezpośrednio od producenta, wysyłka gratis.

  Wszystkie najpopularniejsze rozmiary i parametry. Ceny niższe nawet o 40% niż u konkurencji.

  Nowe opony z rocznika 2010 Dębica Frigo 2. Gwarancja, rachunek.

  Wysyłka w ciągu kilku dni. Wejdź i zobacz najtańszą ofertę w Polsce: http://oponydebica.website.pl
  Na stronie ceny i informacje. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

  http://oponydebica.website.pl zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Plotki idiotki? to są fakty!!

  bydle bartoszewskiego (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 22 / 15

  Droga panno ze sklepiku - tylko na tyle pani POzwolili?? No cóż POdobno nie ma cenzury. Analfabetyzm to nie są żadne plotki. To są fakty czego dowodem jest większość tekstów pseudo redaktorków z...rozwiń całość

  Droga panno ze sklepiku - tylko na tyle pani POzwolili?? No cóż POdobno nie ma cenzury. Analfabetyzm to nie są żadne plotki. To są fakty czego dowodem jest większość tekstów pseudo redaktorków z dysleksją w me(n)diach POdPOrządkowanych naczelnym uwielbiającym wodzowską partię prowadzącą ludzi do debilstwa i promujących imbecyli w stylu niejakich tarasów sikających na staruszków czy obnażających się POd krzyżem. To mają być ludzie wykształceni? Taka ma być elita intelektualna POlski. To są ludzie (a może wytresowane małpy???) nie umiejący do trzech zliczyć. Nie sPOsób ich już zliczyć tyle tego naprodukowano przez 20 lat "wolności". Ale właścicielom jewisch mendiom o to chodziło. Dla mślących i dbających o przyszłość swoich pociech POzostało jedynie POdziemne nauczanie jak za czasów (napiszę niePOprawnie) okupacji niemieckiej czy ruskiej niewoli POd zaborami. Teraz jest to samo tylko w "nowoczesny" bo jełropejski sPOsób. Dziękujemy wam POkraki za "obróbkę" dzieci idiotów.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo