Abnormals Gallery: Surrealizm marchewki na żywo

  Abnormals Gallery: Surrealizm marchewki na żywo

  Agnieszka Gonczar

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Klaustrofobiczne małe pomieszczenie, sterty rozrzuconych marchewek i pełna sprzecznych komunikatów postać - jeszcze człowiek, choć wynaturzony, budzący niesmak i zaciekawienie. Taki obraz zapamiętał chyba każdy, kto był na otwarciu nowo powstałej poznańskiej galerii Abnormals.
  Otwór w drzwiach prowadzących do izolatki będzie ramą performance'u

  Otwór w drzwiach prowadzących do izolatki będzie ramą performance'u ©Petrov Ahner

  Teraz ten przedziwny stwór wróci do nas za sprawą najnowszego performance'u przygotowanego przez galerię. "Bestia w twojej głowie" to kameralne widowisko, w którym bohaterem jest nie tylko aktor - artysta, ale przede wszystkim widownia.

  - Miejcie na uwadze, iż performance będzie zawierał drastyczne akcje i interakcje. Nie ma tu miejsca na "widownie" jedynie na "uczestników", dlatego ich liczbę ograniczamy do 30. Zainteresowani mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres exiff@exiff.com - zapowiadają organizatorzy.

  Wybrani uczestnicy otrzymają na maila instrukcję i info o dalszych szczegółach wydarzenia. Pamiętając o ostatnich mocnych wrażeniach, jakie zaserwowała nam Abnormals Gallery, możemy spodziewać się sporej dawki wizualnych doznań w surrealistycznym sosie. Potwierdzeniem może być komunikat, który pojawił się na stronie galerii: "Performance przeznaczony tylko dla widzów dorosłych o mocnych nerwach".

  Pikanterii dodaje fakt, że cała akcja będzie się działa w małej izolatce znajdującej się w jednym z pomieszczeń galerii, a widzowie całe wydarzenie będą oglądać jedynie przez mały otwór. Choć może się też okazać, że zostaną wciągnięci w akcję, stając się jej elementem...

  Bestia w twojej głowie
  Izolatka w Abnormals Gallery
  (ul. Wroniecka 18)
  performance odbędzie się 25 września o godzinie 22.30
  wstęp wolny

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo