MTP: Targowa premiera dla dojrzałych i aktywnych

  MTP: Targowa premiera dla dojrzałych i aktywnych

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Pierwsze w Polsce targi Aktywni 50+ odbędą się 25 i 26 września w Poznaniu. Zaprezentowana zostanie na nich szeroka oferta produktów i usług dla osób dojrzałych. Ich tematyka obejmie: zdrowie i urodę, sport i turystykę, hobby oraz pracę i edukację, doradztwo z zakresu prawa i finansów, a także nowe technologie i media.
  Przygotowywany jest również bardzo bogaty i atrakcyjny program wydarzeń kulturalnych i sportowych pod hasłem Strefa 50+. Ten wrześniowy weekend będzie po prostu należał w Poznaniu do pokolenia 50+.

  W wielu krajach europejskich tego typu targi gromadzą setki wystawców i tysiące zwiedzających. Są one również potrzebne w Polsce, bo dziś ta grupa wiekowa w naszym kraju jest inna niż kilka lat temu. Nadal chce być zauważana i w pełni sił - dla siebie i innych.

  Seniorzy wiedzą, że w każdym wieku można korzystać z życia, mieć inicjatywę do działania, rozwijać swoje pasje, dbać o sprawność. Stąd nazwa targów - Aktywni 50+. Ta impreza to również szansa na umocnienie więzi pokoleniowej. To tu ciekawe propozycje dla rodziców i dziadków będą mogły znaleźć ich dzieci i wnuki

  Targi Aktywni 50+ organizują Międzynarodowe Targi Poznańskie przy współpracy z miastem Poznań. Patronat medialny nad imprezą objął "Polska Głos Wielkopolski". Więcej informacji można znaleźć na stronie www.50plus.mtp.pl.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo