Poznań: Katarzyna Werner ambasadorem Euro 2012

  Poznań: Katarzyna Werner ambasadorem Euro 2012

  BOK

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W uroczystości wzięli udział m.in. piłkarze Lecha oraz przedszkolaki nie tylko z Poznania, ale także całej Wielkopolski, którym stowarzyszenie Wiara Lecha przekazało 52 tys. odblaskowych kamizelek. Przed stadionem natomiast trwała akcja Krewni Euro.

  Piąta już edycja akcji Krewnych Euro, mimo mało sprzyjającej aury, cieszyła się dużym powodzeniem. Nie zabrakło chętnych do oddania krwi. Wśród nich znalazł się Ryszard Grobelny, prezydent Poznania oraz Katarzyna Werner, która tego dnia otrzymała nominację na ambasadora Euro 2012.


  - Gdy otrzymałam propozycję zostania ambasadorem, modliłam się, by moi szefowie zgodzili się na to - mówi Werner. - Jest to społeczna inicjatywa dla dzieci, mieszkańców nie związana z komercyjnym przedsięwzięciem. Od szefów usłyszałam: działaj! Jestem pod wrażeniem, jak widzę, że stadion rośnie. W środku jestem po raz pierwszy. Jestem dumna, że jestem z Poznania. To moje miejsce na świecie.  Obok nowej pani ambasador, największym wzięciem wśród najmłodszych cieszyli się piłkarze Kolejorza, którzy z uśmiechem na twarzach rozdawali maluchom zdjęcia z autografami. Od Wiary Lecha otrzymali kamizelki odblaskowe.

  - Pozwolą wam bezpiecznie poruszać się po drogach - stwierdził Marcin Kawka z Wiary Lecha. To właśnie stowarzyszenie wystąpiło z inicjatywą, by kamizelki trafiły nie tylko do poznańskich przedszkolaków, ale maluchów z całej Wielkopolski.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kasiuuuuuu

  irma (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 36 / 30

  Faktycznie ,gdyby Kasieńka jeszcze pracowała w normalny mediach !!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  brednie nawet-nie-oglądacza

  normalnyobywatel (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 33 / 27

  Jezeli jesteś 'teleogladacz-nie tvn', to jakie masz podstawy do oceniania stacji, której ... nie oglądasz? Typowa moherowa logika wychowywanych przez ojca-dyktatora.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kaśka gdzie Ty pracujesz?

  teleoglądacz-nie tvn (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 29 / 29

  Matko jedyna - Kaśka Ty pracujesz w Tusk Vaselina Network?? I tam - jak mówisz - POzwalają Ci się moglić? Nie wierzę. A POza ty to z Ciebie fajna babka. Szkoda Cię w tak wściekłej tele-kamerze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo