Poznań: Połabska bez tramwajów 4 i 10

  Poznań: Połabska bez tramwajów 4 i 10

  BEM

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Na niemałe trudności komunikacyjne w sobotę i niedzielę muszą nastawić się mieszkańcy osiedli winogradzkich. MPK będzie bowiem w tych dniach remontować pętlę tramwajową na ulicy Połabskiej. Wymieniane będą zwrotnice.
  Aby związane z tymi pracami utrudnienia jak najmniej były odczuwalne przez pasażerów i nie komplikowały im dojazdów do pracy i do domów, wykonywane muszą być podczas weekendu. Na Połabską nie dojadą więc tramwaje linii na 4 i 10. Skierowane one zostaną z ulicy Winogrady na pętlę na Wilczaku, dokąd w dni powszednie dojeżdża tramwaj nr 3.

  Pasażerowie chcący dotrzeć z centrum miasta na Winogrady mogą korzystać z połączeń alternatywnych: autobusami linii nr 69 od przystanku Most Teatralny do przystanku Rondo Solidarności, tramwajami linii nr 12, 14, 15 lub 16 trasą PST do przystanku Al. Solidarności, a następnie autobusami 72, 83 do przystanku Rondo Solidarności lub 91 do przystanku Połabska. Można też PST dojechać do przystanku Słowiańska, a potem autobusami 76 do os. Pod Lipami lub 82 do Ronda Solidarności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo