Poznań: Olbrzymie korki także na bocznych uliczkach

  Poznań: Olbrzymie korki także na bocznych uliczkach

  SOB

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Dzisiaj po południu kierowcy stali w gigantycznych korkach już nie tylko w miejscach, gdzie trwają remonty, ale także na dojeździe na osiedla na Ratajach, Jeżycach, gdzie zablokowane zostały także boczne uliczki. Nie dało się także przejechać przez centrum. Gigantyczne korki powstały na ulicach Św. Marcin, Powstańców Wielkopolskich, Ogrodowej.
  A na ulicy Przepadek pojawiły się w połowie dodatkowe oznaczenia informujące o braku możliwości przejazdu w ulicę Pułaskiego, tak aby samochody nie wjeżdżały na pracujących robotników na odcinku między ulicą Przepadek a aleją Armii Poznań. Mimo to spora część kierowców nadal wjeżdżała w wyłączoną do połowy września nitkę jezdni.

  Zdezorientowani kierowcy zawracali na zamkniętym odcinku ulicy Przepadek, niekiedy powodując zagrożenie dla nadjeżdżających od strony ulicy Pułaskiego pojazdów. O tym, że ulica Przepadek jest nieprzejezdna, informują co prawda odpowiednie znaki na alei Niepodległości, mimo to kierowcy skręcają tak jak zazwyczaj.

  Tak jak w weekend, tak i dzisiaj zajęte były oba pasy na ulicy Księcia Mieszka I prowadzące do skrzyżowania z ulicami Pułaskiego i Przepadek. Kolejka aut musiała dojechać do zwężenia na krzyżówce ulic. Poza godzinami szczytu przejazd w tej części miasta nie sprawia większych problemów.

  Przypominamy, że od 15 września udostępniony będzie jeden pas ruchu na ulicy Przepadek w kierunku Pułaskiego. Prace prowadzone na zlecenie Aquanetu na Pułaskiego potrwają do końca września.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo