Ostrów: Uroczyście pożegnali dyrektora IV Liceum...

  Ostrów: Uroczyście pożegnali dyrektora IV Liceum Ogólnokształcącego

  Ryszard Binczak

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Józef Kozan nie jest już dyrektorem IV Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie. Ten wspaniały nauczyciel i wychowawca młodzieży przeszedł na zasłużoną emeryturę. Zastąpiła go na tym stanowisku Jolanta Maćkowiak, nauczycielka matematyki i informatyki.
  Uroczyste pożegnanie zasłużonego dyrektora rozpoczęło się mszą świętą w kościele św. Antoniego. W tym szczególnym dniu emerytowi towarzyszyli przedstawiciele lokalnych władz, znane osobistości, dawni współpracownicy oraz grono przyjaciół.

  - Jesteśmy przekonani, że dla wszystkich, którzy mieli przyjemność pana poznać i z panem współpracować, jest jasne, że pracę zawodową traktował pan jako swoistą służbę - mówi Włodzimierz Jędrzejak, starosta ostrowski.

  Emerytowany dyrektor IV LO zapowiedział, że zamierza kontynuować swoją pracę na rzecz Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którego jest założycielem i wykładowcą oraz na rzecz Ostrowskiego Stowarzyszenia Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane, które powstało również z jego inicjatywy. Będzie także pracował w Radzie Miejskiej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo