Powódź: Uczelnia pomaga dzieciom z Sandomierza

  Powódź: Uczelnia pomaga dzieciom z Sandomierza

  SOB

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Uniwersytet Przyrodniczy przyłącza się do pomocy powodzianom. Do dzieci z okolic Sandomierza, trafiły paczki od pracowników uczelni.

  Dla uczniów rozpoczynających szkołę ten rok będzie wyjątkowo trudny, dlatego aby nie musiały martwić się o szkolną wyprawkę, podarowano im między innymi zeszyty, tornistry, bloki rysunkowe oraz przybory szkolne.

  - Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci, które rozpoczęły nowy rok szkolny, a które w ostatniej powodzi wraz ze swoimi rodzinami utraciły cały dobytek, społeczność uczelni z dużym zaangażowaniem włączyła się w akcję "Tornister dla powodzian" - mówi dr Cezary Beker z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

  W przedsięwzięciu prowadzonym przy aktywnym udziale asystentów i doktorantów zebrano wiele artykułów szkolnych.

  - Zostały one przekazane dla dzieci z okolic Sandomierza, obszaru najbardziej dotkniętego tegoroczną powodzią - dodaje Cezary Beker. - Podziękowaniem za szlachetną postawę ofiarodawców będzie odrobina radości dzieci, które w tak trudnym czasie rozpoczynają naukę.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo