Poznań: We wrześniu znów posprzątamy świat

  Poznań: We wrześniu znów posprzątamy świat

  JAN

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Wyznaczono już termin tegorocznej akcji sprzątanie świata w Poznaniu. Odbędzie się ona 17 i 18 września, a przebiegać ma pod hasłem "Chrońmy bioróżnorodności - segregujmy odpady". Wzorem roku ubiegłego akcja promować będzie również hasło "Poznań odzyskuje energię".
  Zgłoszenia do wielkiego sprzątania należy przesyłać do 3 września. Muszą one trafić do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Urzędu Miasta Poznania (karta zgłoszeniowa jest dostępna na stronie www.poznan.pl w zakładce środowisko/odpady komunalne).

  Wydział przygotuje scenariusz akcji, który będzie do odbioru (wraz z rękawicami, workami i plakatami) dla uczestników akcji, jak co roku w siedzibie Zakładu Zagospodarowania Odpadów przy Al. Marcinkowskiego 11, w dniach od 14 do 16 września w godzinach od 7 do 15 (tel. 61 853 08 13).
  W ubiegłorocznej akcji uczestniczyło 88 szkół, uczniowie wraz z innymi ochotnikami wysprzątali teren o łącznej powierzchni 700 hektarów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo