Siekówka: 75-letni mężczyzna utonął w stawie

  Siekówka: 75-letni mężczyzna utonął w stawie

  DR

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Utonięcie było bezpośrednią przyczyna śmierci 75-letniego mieszkańca Siekówka w gm. Przemęt, którego zwłoki znaleziono w niewielkim stawku w jego rodzinnej wsi. Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie wykluczyła udział w zdarzeniu osób trzecich.
  - Nie znaleźliśmy dowodów, które świadczyłyby o tym, że ktoś przyczynił się do śmierci mężczyzny - mówi Urszula Świąder, prokurator rejonowy w Wolsztynie. - Lekarz dokonujący sekcji zwłok przyjął hipotezę, że tuż przed utonięciem mogło dojść do chwilowego niedotlenienia organizmu, a w jego wyniku utraty przytomności.

  Mieszkańcy niewielkiej wsi są wstrząśnięci tym, co się stało. To pierwszy przypadek utonięcia tego lata na terenie gminy Przemęt obfitującej w akweny wodne.

  - Zbiornik jest niewielki i do tego ogrodzony - mówi jeden z mieszkańców. - Dlaczego mężczyzna przeszedł przez ogrodzenie? Być może chciał się ochłodzić. Żal człowieka, bo to miły starszy pan. Od pewnego czasu mieszkał samotnie.

  Dryfujące po powierzchni wody zwłoki zauważyli sami mieszkańcy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo