Poznań: Uwaga kierowcy. Od jutra zmiany na Przybyszewskiego

  Poznań: Uwaga kierowcy. Od jutra zmiany na Przybyszewskiego

  SOB

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Jutro zaczyna się przebudowa wschodniej nitki jezdni ulicy Przybyszewskiego, od Bukowskiej do ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Nowa konstrukcja jezdni ulicy będącej częścią trasy tranzytowej ma być dostosowana do obecnego natężenia ruchu. Przebudowane zostaną także znajdujące się po tej stronie ulicy chodniki.
  Także od jutra kierowcy pojadą od ronda w kierunku Piątkowa przebudowaną już zachodnią nitką ulicy, a w przeciwnym kierunku przygotowano dla nich objazdy. Ruch tranzytowy kierowany będzie z ul. Niestachowskiej ulicami: św. Wawrzyńca, Polską, Bułgarską do Grunwaldzkiej. Pozostałe pojazdy będą mogły jechać z ul. Niestachowskiej w ul. Żeromskiego, a następnie Przybyszewskiego, Bukowską, Grochowską do Grunwaldzkiej.

  W związku z przebudową po wschodniej stronie ulicy Przybyszewskiego między ulicami Grunwaldzką a Bukowską ruch kierowany będzie przez ulicę Wojskową. Natomiast na skrzyżowaniu ulic Wojskowej i Grun-waldzkiej ruchem sterować będzie niedawno wybudowana sygnalizacja świetlna.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo