Sztuka ulicy idzie do KontenerArtu

  Sztuka ulicy idzie do KontenerArtu

  JAS

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Słowo streetart w ogólnym rozumieniu oznacza nie tylko sztukę uliczną, ale i kreowanie nowych przestrzeni, wchodzenie z twórczością w tkankę miasta. Skomplikowane? W takim razie o własną definicję streetartu można pokusić się, odwiedzając dziś KontenerArt na Chwaliszewie.
  Kontenery pomalują tam wirtuozi sprejów - trójmiejscy grafficiarze Tuse, Looney i Only Members. O muzykę zadbają didżeje Chmielix, Pac One i Funkonami. Ten ostatni do Poznania przyleciał aż z Aten.
  Ale to nie wszystko, na co w tym tygodniu można przejść się do KontenerArtu. Od soboty do wtorku codziennie od godziny 13 do 21 będą odbywać się tam próby do bicia rekordu na największą orkiestrę recyklingową świata. Przypominamy - odbędzie się on podczas tegorocznego Przystanku Woodstock.

  Także we wtorek, o godzinie 20 odbędzie się spotkanie z poznańską poetką Magdaleną Gałkowską. I wreszcie porcja muzyki - w środę 28 lipca o godzinie 20 na scenie KontenerArtu wystąpi dobrze znany poznaniakom Kev Fox Band. Bilety: 10 (przedsprzedaż) i 15 zł.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo