Gmina Swarzędz: Ośrodek Pomocy Społecznej stawia na rodzinę

  Gmina Swarzędz: Ośrodek Pomocy Społecznej stawia na rodzinę

  ROI

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Gmina Swarzędz zgłosiła swój udział w ogólnopolskiej kampanii "Postaw na Rodzinę". Jej celem jest wypromowanie pozytywnego wizerunku przeciętnej polskiej rodziny. Kampania będzie realizowana w sierpniu, wrześniu i październiku tego roku. A kto będzie jej odbiorcą? Każda rodzina.
  - Wiążemy ogromne nadzieje z kampanią "Postaw na Rodzinę" przede wszystkim dlatego, że promuje ona pozytywne wartości - mówi Lidia Chałasiak, z Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu. - Chcemy, aby kampania zapoczątkowała cykliczne imprezy, które na stałe wpiszą się w kalendarz ciekawych wydarzeń na rzecz społeczności lokalnej w gminie Swarzędz - podkreśla przedstawicielka OPS.

  Wszystkie realizowane w trakcie kampanii działania, będą się odbywać przy współpracy z innymi instytucjami z terenu gminy Swarzędz. Jak zapewniają organizatorzy, całość ma obejmować wiele płaszczyzn w tym m.in. sportową, rekreacyjną oraz kulturalną.

  - Mamy nadzieję, że realizacja kampanii wpłynie na integrację rodzin z terenu gminy Swarzędz - mówi Lidia Chałasiak.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo