Przygodzice: Złodzieje przewodów i grzejników pod kluczem

  Przygodzice: Złodzieje przewodów i grzejników pod kluczem

  Marek Weiss

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Sprawcy dwóch kradzieży, do jakich doszło w ostatnim czasie w gminie Przygodzice, wpadli w ręce policji.
  Do pierwszego zdarzenia doszło w nocy w Przygodziczkach. Złodziej wszedł na teren prywatnej posesji, skąd skradł przewody elektryczne wraz z przyłączami. Właściciel poniósł straty w wysokości 550 złotych. Kilka dni temu funkcjonariusze z posterunku w Przygodzicach ustalili personalia sprawcy. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Za swój występek odpowie przed sądem. Skradzione mienie powróciło do właściciela.

  Druga kradzież miała miejsce na przełomie czerwca i lipca. Złodzieje dostali się na teren placu szkolnego w Przygodzicach. Skradli stamtąd 150 grzejników żeliwnych i stalowych, powodując straty w kwocie 1500 złotych. Jeszcze tego samego dnia ustalono, że przestępstwa dokonało dwóch ostrowian w wieku 20 i 19 lat. Część skradzionego łupu wróciła do właściciela, młodzieńcy natomiast usłyszeli zarzuty dokonania kradzieży, za co wkrótce odpowiedzą przed sądem.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo