Śrem: Krówka Mała na Open`er Festival 2010! Zdjęcia

  Śrem: Krówka Mała na Open`er Festival 2010! Zdjęcia

  Krówka Mała

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Śrem: Krówka Mała na Open`er Festival 2010! Zdjęcia
  1/53
  przejdź do galerii

  ©Karolina Mikołajczak

  Uczyliśmy podstawowych zasad ratowania życia, czyli jak przeprowadzać podstawowe zabiegi resuscytacyjne oraz automatyczną defibrylację zewnętrzną. Dwa kolejne projekty, które propagowaliśmy - karty ICE oraz oświadczenia woli. Na kartach ICE należy wpisać dane osoby kontaktowej w razie wypadku właściciela karty. Podpisanie karty "Oświadczenie woli" wskazuje na świadomą zgodę na pobranie organów po śmierci do transplantacji.

  Wszystkie te działania nie są już obce mieszkańcom naszego regionu - pojawiamy się z nimi na wielu imprezach, by przybliżyć pierwszą pomoc i oswoić z tą problematyką. Zyskały one również aprobatę organizatora festiwalu, który po raz kolejny zaprosił nas do udziału w Strefie NGO.
  W tym roku swoje działania prezentowało 21 organizacji z całej Polski. Były stowarzyszenia i fundacje o najróżniejszych profilach działalności i stażu na arenie pozarządowej. Dla nas możliwość udziału w tym przedsięwzięciu to ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Strefę NGO i nasze stoisko!

  Krówka Mała
  www.krowka.org.pl

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo