Powiat leszczyński: Pobili za szklankę wody

  Powiat leszczyński: Pobili za szklankę wody

  Karolina Sternal

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Starszy mężczyzna został tak dotkliwie pobity, że przez kilkanaście godzin leżał nieprzytomny. Do zdarzenia doszło w jednej ze wsi w gminie Włoszakowice. Sprawcami napaści i kradzieży okazali się dwaj znacznie młodsi mężczyźni z kryminalną przeszłością.
  Do drzwi domu 63-letniego mężczyzny zapukało kilku nieznajomych. Dwóch z nich weszło do środka prosząc o wodę do picia. Gdy gospodarz odwrócił się, został zaatakowany. Napastnicy tak długo go bili garnkiem i taboretem, aż stracił przytomność. Gdy odzyskał ją na drugi dzień, nie miał nawet siły powiadomić policji, która dowiedziała się o zdarzeniu dopiero na trzeci dzień. Najpierw ujęto 34-latka, 25-latek ukrywał się przez kilka dni. Obaj byli już w przeszłości karani. Funkcjonariusze odzyskali jedynie skradziony zegarek, pieniądze bandyci zdołali wydać.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo