Powiat poznański: Pomogą zapłacić za wodę i ścieki

  Powiat poznański: Pomogą zapłacić za wodę i ścieki

  ROI

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Rozpoczął się kolejny nabór wniosków w ramach programu pomocowego "Fundusz Wodociągowy Aquanet". O zapomogę mogą się ubiegać osoby w najtrudniejszej sytuacji finansowej. Celem jest zmniejszenia opłat za zimną wodę i odprowadzanie ścieków w kwietniu, maju i czerwcu.
  W pierwszej kolejności pomocy mogą oczekiwać osoby samotnie wychowujące dzieci, osoby i rodziny żyjące w ubóstwie, a także rodziny wielodzietne i zastępcze. Wartość przyznanej pomocy nie może przekraczać 50 procent wysokości rachunków.

  W celu złożenia wniosku o dofinansowanie, należy zadzwonić do sekretariatu Fundacji Familijny Poznań (tel. 61843 63 04), która zajmuje się obsługą funduszu i umówić się na spotkanie.

  Program: "Fundusz Wodociągowy" został stworzony przez Aquanet w 2004 roku. Jego zadaniem jest łagodzenie skutków podwyżek cen wody i ścieków dla klientów o najniższych dochodach. Program obejmuje osoby mieszkające na terenie miast: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Swarzędz, Murowana Goślina, Czerwonak, Mosina, Kórnik, Suchy Las i Brodnica.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo