Promocja Poznania: Wschodnia energia - zachodni styl

  Promocja Poznania: Wschodnia energia - zachodni styl

  BOK

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Miasto chce być postrzegane przez Europejczyków, jako pełna pasji metropolia, przyjazna biznesowi i oferująca wysoki poziom życia. Mieszkańców m.in. Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Włoch i Belgii ma przekonać o tym kampania promocyjna pod hasłem "Poznan. Eastern Energy. Western style" (Poznań. Wschodnia energia. Zachodni styl).
  Finał kampanii promocyjnej, która ruszyła w czerwcu, ma nastąpić pod koniec września. Jej celem jest budowa silnej marki miasta, zwiększenie jej rozpoznawalności i zainteresowanie naszych zachodnich sąsiadów ofertą stolicy Wielkopolski, a także pokazanie, że miasto jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem, działającym według europejskich standardów.

  Kampanię poprowadzi jedna z największych sieciowych agencji pijarowskich - Ogilvy Public Relations.
  - Systematycznie dążymy do osiągnięcia statusu miasta, które jest otwartym na zagranicznych partnerów ośrodkiem metropolitarnym o ponadregionalnym i ponadkrajowym znaczeniu - mówi Ryszard Grobelny, prezydent Poznania. - Już teraz Poznań łączy potencjał biznesowego centrum, które pozwala na realizację zawodowych ambicji, z wysoką jakością życia i bogatą ofertą w zakresie wypoczynku i rozrywki. Poznań jest prawdziwie europejskim miastem, zasługującym na jeszcze większą rozpoznawalność w Europie.

  W ramach działań promocyjnych przewidziano organizację wystaw fotografii przedstawiających Poznań, instalacji na targach czy konkursu, w którym wygrać można weekendowy pobyt w Poznaniu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo