Poznań: Policyjna dyżurka już na Szylinga

  Poznań: Policyjna dyżurka już na Szylinga

  SAGA

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Dzisiaj zatętniło życiem "serce" nowej siedziby poznańskiej policji. Na ostatnie piętro budynku przy ulicy Szylinga wprowadziła się służba dyżurna.
  Od rana sztab informatyków i łącznościowców instalował systemy, oprogramowanie. Przed południem przełączono część urządzeń. Aby uniknąć braku łączności z mieszkańcami czy patrolami w terenie, przez pewien czas, równolegle, pracowały dwie dyżurki.

  Przeprowadzka policji ma zakończyć się do końca czerwca. W ubiegłym tygodniu przeniosły się wydziały: finansów, zaopatrzenia, łączności i informatyki oraz ochrony informacji niejawnej, kontroli, prewencji i samochodowy. W weekend przeprowadzono służbę dyżurną oraz magazyn broni.

  - Kolejne wydziały będą przenosić się w tym tygodniu - zapowiada Andrzej Borowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

  - Od poniedziałku firma wyłoniona podczas przetargu zaczyna oczyszczanie elewacji - mówi Piotr Kiwilsza, szef wydziału finansów, zaopatrzenia, łączności i informatyki KMP w Poznaniu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo