Co się liczy według Neo-Nówki? "Seks, alkohol i książki"

  Co się liczy według Neo-Nówki? "Seks, alkohol i książki"

  KOSTA

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Kabaret, który zobaczymy w niedzielę w Arenie, jest pod wieloma względami ewenementem. Podczas gdy większość ich kolegów po fachu jak ognia unika polityki jako tematu do żartów, Neo-Nówka nie ukrywa swoich krytycznych poglądów pod adresem politycznej elity.
  Z najnowszego programu "Seks, alkohol i książki" widzowie dowiedzą się między innymi o staraniach pewnej pani z tzw. marginesu społecznego o posadę sekretarki, o początkach państwa polskiego czy kulisach zawodów sportowych w żeńskim wydaniu. Co najistotniejsze, grupa zapowiada, że widzowie w Poznaniu zobaczą niemal wyłącznie nowe skecze. Uspokajają jednak, że na bis (o ile zostanie wywołany...), doczekamy się cieszącego się wielką popularnością skeczu o Polakach, którzy trafiają do nieba.

  A co z tytułem całego programu? W życiu ważne są tylko trzy rzeczy: właśnie seks, alkohol i książki - tłumaczy Radosław Bielecki , najmłodszy stażem członek warszawskiego kabaretu. Poza nim tworzą go lider i autor tekstów Roman Żurek (zwany w zespole "Dyktatore Romano") oraz Michał Gawliński. W podróży przez sale widowiskowe towarzyszy im zespół muzyczny o komplementarnej do Neo-Nówki nazwie... Żarówki.

  Kabaret Neo-Nówka
  Arena (ul. Wyspiańskiego 33)
  niedziela 13.06, godzina 17
  bilety: 40 i 50 zł

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo