Poznań: Dzieci pomogą dzieciom w zbiórce pieniędzy na...

  Poznań: Dzieci pomogą dzieciom w zbiórce pieniędzy na terenie ZOO

  ELKA

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W niedzielę na terenie Starego ZOO przy ulicy Zwierzynieckiej odbędzie się specjalna impreza dla dzieci zorganizowana przez Stowarzyszenie Charytatywne Come To Help z Poznaniu.
  "ZOObacz jak można pomóc!" - bo taki nosi tytuł ta impreza - potrwa od godziny 11 do 19. To okazja do zabawy, ale też i pomocy dzieciom, które wymagają troski i specjalistycznego leczenia.

  Stowarzyszenie "Come To Help" zorganizuje zbiórkę pieniężną na terenie ZOO. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone dla podopiecznych tej organizacji. Jest to piątka poznaniaków w wieku od trzech do sześciu lat borykających się z problemem rozszczepu kregosłupa.

  Stowarzyszenie zaplanowało dodatkowe atrakcje podczas imprezy. Nikt z maluchów nie powinien się nudzić.

  Wolontariusze będą przebrani za zwierzęta, z którymi dzieci będą miały okazję zrobić sobie zdjęcie. Utworzone zostanie także stanowisko malowania twarzy, lepienia z gliny i możliwość odciśnięcia pomocnej dłoni oraz wiele innych atrakcji.

  Oczywiście będzie można również podziwiać zwierzęta, które mieszkają w Starym ZOO.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo