Swarzędz: Mebel roku 2010 oficjalnie wybrany

  Swarzędz: Mebel roku 2010 oficjalnie wybrany

  Maciej Roik

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Sofa "Nashville" firmy ARISmebel, nominowana w kategorii "mebel produkcji przemysłowej" zdobyła tytuł "Mebla Roku 2010", w finale I edycji konkursu o Godło Promocyjne Mebli Swarzędzkich. Gala finałowa odbyła się podczas Targów Designu moodFORM, odbywających się od 27 do 30 maja 2010 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
  Wyróżnienie specjalne, w kategorii "mebel produkcji rzemieślniczej" z prawem użycie godła promocyjnego "Swarzędz", otrzymała komoda z zestawu meblowego "Vito" firmy Stollux.

  Do nagrody głównej nominowanych zostało 5 mebli spośród 77 zgłoszonych do konkursu kandydatur. Podczas rozdania nagród, burmistrz Anna Tomicka podkreślała, że wspiera meblarzy, z których Swarzędz słynie od wielu lat.

  - Konkurs o Godło Promocyjne Mebli Swarzędzkich jest nowoczesną formą promocji tej branży - podkreśliła burmistrz, zapowiadając kolejną edycje za rok.

  Od początku trwania konkursu (kwiecień 2010), spotkał się on z dużym zainteresowaniem producentów mebli. Jego organizatorem jest UMiG w Swarzędzu, a przeznaczony jest dla firm meblarskich działających na terenie gminy Swarzędz.

  Główną nagrodą są statuetki, przyznawany jest tytuł "Mebel Roku 2010" oraz przywilej używania godła "Swarzędz" w promocji nagrodzonych mebli.

  Do konkursu zgłosiły się zarówno małe firmy rodzinne z produkcją rzemieślniczą, jak i duże zakłady, zajmujące się produkcją na skalę przemysłową.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo