Poznań: Remonty w centrum bez większych utrudnień

  Poznań: Remonty w centrum bez większych utrudnień

  Elżbieta Sobańska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Mimo prac drogowych na Alejach Niepodległości nie ma większych problemów z przejazdem. Na prowadzącym w kierunku centrum odcinku ulicy od Solnej do Nowowiejskiego remontowana jest nawierzchnia jezdni.
  We wtorek drogowcy zaczęli frezować zniszczoną i połataną nawierzchnię. Do piątku ma zostać ułożona nowa. Termin zakończenia robót drogowych w tym miejscu zależy jednak od warunków pogodowych. Deszczowa aura może opóźnić asfaltowanie. Dla kierowców udostępniony jest jeden pas jezdni, ale należy uważać, bo trzeba zachować ograniczenie prędkości do 30 km/h.

  Z kolei dzisiaj mają się rozpocząć prace drogowe na ulicy św. Wojciecha. Również w tym miejscu będzie wymieniona nawierzchnia jezdni, a także chodników. Ponadto wyremontowana zostanie ścieżka rowerowa.

  Mimo prowadzonych prac drogowych, możliwy będzie przejazd. Dopiero podczas układania ostatniej warstwy ulica św. Wojciecha zostanie wyłączona z ruchu. Prace drogowe potrwają do końca roku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo