Poznań: Staże w urzędzie dla studentów

  Poznań: Staże w urzędzie dla studentów

  BOK

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Rozpoczęła się rekrutacja na letnią i jesienną edycję programu staży studenckich w Urzędzie Miasta. Zainteresowani powinni złożyć wnioski do 20 maja.
  Na studentów, którzy chcieliby odbyć praktykę w magistracie od czerwca do sierpnia czekają 62 wolne miejsca, a w edycji jesiennej (wrzesień-listopad) - 69. Z osobami, które zakwalifikują się do programu zostaną podpisane umowy zlecenia. Będą pracować 18 godzin tygodniowo.

  W programie mogą wziąć udział studenci IV i V roku studiów magisterskich (dziennych, wieczorowych i eksternistycznych) oraz uzupełniających magisterskich.

  Magistrat zachęca do udziału studentów niepełnosprawnych. Dodatkowe informacje na ten temat można uzyskać telefonując pod nr 61 878 55 10 w poniedziałki i czwartki w godz. 8-16, a we wtorki, środy i piątki w godz. 7.30-15.30. Na stronie www.poznan.pl (zakładka Miasto - Studiuj w Poznaniu) znajduje się wykaz wydziałów urzędu, objętych programem staży studenckich. Nowością jest, że po raz pierwszy formularz kandydata należy wypełnić on-line. Do tej pory praktykę w urzędzie odbyło 1590 studentów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo