Opinie: Wszyscy mocno wierzą w mistrzowską koronę Kolejorza

Były piłkarz Lecha Jacek Dembiński przestrzega przed nadmiernym optymizmem R. Królak
Poczytaj opinie przed najważniejszym starciem sezonu

Robert Werle
prezes Automobilklubu Wielkopolski

Zgodnie ze znanym powiedzeniem "idziemy na mistrza", oczywiście jestem przekonany o jego prawdziwości. W dążeniu do celu trzeba być zdecydowanym i myślę, że piłkarze Lecha są właśnie w takim momencie. Dodam też, że w sporcie wygrywa się także wolą walki. Mocno w to wierzę, że właśnie tego dzisiaj nie zabraknie naszym piłkarzom. Przy pełnej mobilizacji oraz zaangażowaniu, zawodnicy Lecha zwyciężą i wywalczą upragniony tytuł, dając radość sobie i tysiącom kibiców.

Zdzisław Nowak
prezes Wielkopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego

W sobotę Kolejorz już w pierwszych dwudziestu minutach strzeli pierwszą bramkę, a mecz wygra 3:0. W swojej działalności z reguły jestem optymistą i jestem nim także przed sobotnim meczem. Lechici, prowadzeni przez trenera Jacka Zielińskiego, którego bardzo cenię, tej wiosny pokazali wysokie umiejętności i udowodnili na boisku, że obecnie nie mają się kogo obawiać. Wierzę w mistrza Polski poznańskich piłkarzy i życzę im tego z całego serca.

Zbigniew Rachwalski
trener hokeistów na trawie Pocztowca Poznań

Po wielu latach oczekiwania, lechici stoją przed ogromną szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego. Piłkarze nie mogą jednak myśleć co będzie 100 minut później od godziny 17. Muszą wyjść na boisko i skupić się tylko na tym meczu. Wystarczy, że zagrają to, co przygotowali wspólnie z trenerem. Umiejętnościami piłkarskimi i mądrością w grze udowodnią swoją wyższość nad rywalem. Życzę zawodnikom opanowania nerwów i typuję zwycięstwo Lecha 2:0.

Jacek Dembiński
były piłkarz Lecha

Przestrzegam przed optymizmem, bo teraz Lech znalazł się w takiej samej sytuacji, jak była Wisła. Zagłębie się nie podłoży, będzie walczyć o swoje. A mecz z Ruchem i derby Krakowa to były dwa niesamowite horrory.

Ryszard Szulc
prezes firmy Ataner

W 80. minucie wtorkowego meczu z Ruchem Chorzów myślałem, że już po sprawie, że znów będzie niedosyt. Potem szczęście uśmiechnęło się do Lecha. Takiego kuriozum jak przy golu Mariusza Jopa tonie widziałem. Inna sprawa, że Kolejorz zasłużył na tytuł.

Wojciech Mróz
były sponsor Lecha

Nie spodziewałem się tak wielkich emocji na finiszu ligi. Sugeruję jednak maksymalną koncentrację, bo mistrz jest na wyciągnięcie ręki. Szkoda byłoby zmarnować szansę, tym bardziej że Lech gra lepszą piłkę od Wisły.