Krzyż Wielkopolski: Na żonę z nożem

  Krzyż Wielkopolski: Na żonę z nożem

  TR

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Jeden wyrok w zawieszeniu za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad żoną najwyraźniej niczego nie nauczył 59-letniego mieszkańca Krzyża Wlkp., który na trzy miesiące trafił do aresztu. Wniosek o jego aresztowanie złożyła trzcianecka prokuratura po kolejnej domowej awanturze, którą wywołał w tym tygodniu.
  O tym, że w rodzinie C. dzieje się źle dobrze wiedziała krzyska policja, która zbierała wśród sąsiadów dowody przeciwko damskiemu bokserowi. Tyle że żona Ryszarda C. nie chciała zeznawać przeciwko niemu. Trzeba było kolejnej awantury, podczas której znów użył pięści, a nawet sięgnął po nóż, żeby zmieniła zdanie.

  - Tym razem groził nożem, ale następnym mógł już go użyć - mówi Radosław Gorczyński, prokurator rejonowy w Trzciance.

  W prokuratorsko-sądowej nomenklaturze nazywa się to "wysokim prawdopodobieństwem popełnienia przestępstwa". Było ono o tyle prawdopodobne, gdyż zachowanie podejrzanego w czasie przesłuchania wzbudziło poważne wątpliwości co do jego poczytalności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo