Chodzież: 3-letni chłopiec bez opieki na ulicy. Pijany...

  Chodzież: 3-letni chłopiec bez opieki na ulicy. Pijany ojciec spał na klatce

  TR

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  3-letni chłopiec w jednym buciku biegał wzdłuż przedszkolnego ogrodzenia, a jego pijany ojciec leżał na klatce schodowej na sąsiedniej ulicy. Na taką sytuację wczoraj wieczorem na ulicy Łąkowej najechał patrol policji i straży miejskiej.
  Chłopiec nie potrafił powiedzieć kim jest i co się stało. Przechodnie nie reagowali. Pytani o dziecko mówili jedynie, że nieco wcześniej widzieli chłopca z ojcem, który chyba był pijany. Funkcjonariusze zabrali chłopca i rozpoczęli poszukiwania jego rodziców. Na sąsiedniej ulicy znaleźli mały rowerek, a na klatce schodowej śpiącego, upojonego alkoholem mężczyznę. Przy nim leżał dziecięcy bucik i butelka z napojem. Funkcjonariusze nie byli w stanie porozumieć się z "tatusiem", który był prawie nieprzytomny.

  Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawił, że w tym czasie w jego kieszeni zadzwonił telefon. Policjant odebrał połączenie i wszystko stało się jasne. Dzwoniła babka chłopca, która stwierdziła, że jej zięć powinien w tej chwili zajmować się swoim 3-letnim synkiem. Po tych informacjach maluszek został odwieziony do babci, a "tatuś" do izby przyjęć. Podczas badań w szpitalu okazało się, że ma we krwi ponad trzy promile. Jeszcze dzisiaj materiały sprawy trafią do Sądu Rodzinnego. Chodzieska policja sprawdzi również, czy ojciec dziecka nie naraził chłopca na niebezpieczeństwo.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo