Woźniak liderem

  Woźniak liderem

  Rafał Cieśla

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Kto zostanie największym zwycięzcą batalii o przywództwo w wielkopolskiej Platformie? Odpowiedź jest bardzo prosta: marszałek Marek Woźniak.
  Marszałek pokazał bowiem, że nie kalkuje. Nie patrzy bowiem, kto jest faworytem wyścigu o fotel szefa Platformy Obywatelskiej w regionie. I zdecydowanie popiera Waldego Dzikowskiego, choć to akurat w regionalnej PO nie jest obecnie w modzie. Dlaczego zagłosuje za Dzikowskim? Bo, jak twierdzi, w polityce trzeba być lojalnym. I on właśnie, nie bacząc na to, że może na tym wiele stracić, chce tej lojalności dochować.

  Patrząc na zachowanie innych liderów Platformy w Wielkopolsce postawa Marka Woźniaka jest naprawdę wyjątkowa. Marszałek nie prowadzi bowiem jakiś zakulisowych gierek czy tajnych negocjacji, których rezultaty i tak nie są później dotrzymywane przez samych członków Platformy. Nie zajmuje się politykierstwem, tylko polityką.

  I tylko szkoda, że takich osób w naszej polityce jest naprawdę niewiele.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  lider hehehe

  Przemo (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 6

  taki z Woźniaka lider jak z koziej d... trąbka. Nawet nie potrafi być liderem w zarządzie województwa.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ...prawda o Dziakowskim

  TE?-CZ?OWIEK

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 7

  Wyznanie „o osłabieniu wiary i nadziei, jest wielkim następnym oszustwem Pana Dzikowskiego, niestety nadal posła, i to PO. A jak wielkim pokazuje wcale nie tak dawna informacja przesłana też...rozwiń całość

  Wyznanie „o osłabieniu wiary i nadziei, jest wielkim następnym oszustwem Pana Dzikowskiego, niestety nadal posła, i to PO. A jak wielkim pokazuje wcale nie tak dawna informacja przesłana też do mojego ulubionego ”Głosu Wielkopolskiego”, którą cytuję dosłownie:
  „Chciałbym sprostować komentarz "TEŻ CZŁOWIEK" nie jestem jakimś tam "rzemieślnikiem" prowadziłem firmę, która zatrudniała jak na ówczesne czasy około 16 osób. Ale niestety tarnowopodgórska grupa przestępcza tj. Poseł Dzikowski i jego kolesie "załatwili moją firmę". Gmina Tarnowo Podgórne zalega mi jako solidarnie odpowiedzialny bardzo dużą kwotę pieniędzy, ale niestety mogli dokonać takiego przekrętu ponieważ działali pod "parasolem" P. Dzikowskiego. Posiadam kilkuset stronicowy materiał dowodowy na owe przekręty, w tejże gminie. Prokuratura i CBA poznańskie podchodzą do tej sprawy jak "pies do jeża", ale nic w tym dziwnego skoro dowiaduję się, że brat Pana Posła jest prokuratorem. Zarówno prokuratura jak też CBA dostały gotowe materiały dowodowe : listę osób, które mogą bardzo dużo wnieść do toczącej się sprawy około 16 osób z tego przesłuchano mnie w charakterze poszkodowanego i jeszcze jedną osobę z listy, oraz skarbnika Gminy, który o niczym nic nie wiedział. Protokół Komisji Rewizyjnej Gminy, który zaniosłem do prokuratury i CBA, nie został uwzględniony jako dowód, myślę, że zbyt mocno obciążał Gminę i zbyt dosadnie uwypuklał skalę przestępstw i oszustw dziejących się w tej gminie. Dziwnym zbiegiem okoliczności po wydaniu mi protokołu Komisji, po niespełna dwóch tygodniach przewodnicząca Komisji, nagle nie jest przewodniczącą i zmienia się skład Komisji. Pragnę zauważyć, że byłem również u P. Posła wraz ze swoimi pracownikami, którzy to chcieli ratować moją Firmę, prosząc o pomoc, ale niestety skończyło się tylko na obietnicach. Mało tego ów Poseł nie miał czasu na takie bzdury jak pomoc Firmie, ich pracownikom, którzy nie mieli do garnka co włożyć, bo jego kolesie rozkradli: na przykład Różewskiego czyli Firma MARKHEN+, którą "stworzył i pielęgnował" Poseł Dzikowski. Moi pracownicy wręcz błagali P. Posła o pomoc ale niestety "on był nieugięty". Ani Gmina jak też P. Poseł, prokuratura i CBA nie przejmują się tym, że został wydany w tej sprawie protokół RIO w, którym to ta instytucja pisze cytuję "Gmina powinna wypłacić należności za wykonane roboty z tytułu solidarnej odpowiedzialności", ale tak się nie stało. Pytanie dlaczego? Myślę, że dlatego iż mój brat nie jest prokuratorem. Czas by przerwać zmowę milczenia i ukarać winnych! Ale tu chyba muszę się zwrócić do Pana Boga, ponieważ gdy się jest Posłem lub pod "parasolem" Posła to stoi się "ponad prawem". Pozdrowienia dla prokuratury i CBA, którzy mają gdzieś sprawiedliwość i ludzki los, liczy się immunitet i być może kto da więcej.”
  To właśnie może chaotycznie i wyjątkowo obiektywnie ukazuje prawdziwe oblicze Pana Dzikowskiego. Dodam od siebie, że w tym „swoim” Tarnowie Podgórnym zbudował wielkie imperium wszelkich, jak dotychczas bezkarnych oszustw i wszelakiego zła. – „też człowiek”
  zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo