Oborniki Wlkp.: Kazali zjadać psie odchody

  Oborniki Wlkp.: Kazali zjadać psie odchody

  Łukasz Cieśla

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Dotykanie męskich narządów płciowych czy zjadanie psich odchodów - takie zabawy wymyślili sobie trzej młodzi mężczyźni w Obornikach Wielkopolskich. Swoje "fantazje" kazali realizować trzem nastoletnim chłopcom.
  Bartosz F., Patryk G. oraz Maciej S. mieli także zmuszać młodszych małoletnich do ścigania się na kolanach, naśladowania odgłosów zwierząt, zdejmowania spodni czy siadania gołymi pośladkami na ziemi. Nakłaniali ich także do podejmowania tzw. innych czynności seksualnych. Te miały polegać na dotykaniu członka. Sprawcy, chcąc zmusić chłopców do realizacji postawionych przed nimi "zadań", bili ich kijami po całym ciele. Do tych gorszących zdarzeń dochodziło w lutym i w marcu.

  Prokuratura szybko dowiedziała się o sprawie, bo zawiadomienie złożył rodzic jednego ze skrzywdzonych chłopców. - Postępowanie wszczęliśmy na początku marca. Mogę powiedzieć, że podejrzani i pokrzywdzeni nie są ze sobą spokrewnieni. Bardziej szczegółowych informacji wolałbym nie udzielać, bo sprawa jest bardzo delikatna - mówi prowadzący postępowanie prokurator Konrad Frąckowiak z obornickiej prokuratury rejonowej.

  Sąd zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu trzech podejrzanych. Za kratkami mają spędzić co najmniej trzy miesiące. Śledczym zależało, aby po postawieniu im zarzutów, trafili do aresztu, by nie mogli wpływać na zeznania swoich ofiar. Podejrzani nie przyznają się do popełnienia zarzucanych im czynów. Potwierdzają zaistnienie niektórych zdarzeń, ale bagatelizują ich znacznie. Młodym mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo