Poznań: Zwycięzcy "You Can Dance" poprowadzą warsztaty...

  Poznań: Zwycięzcy "You Can Dance" poprowadzą warsztaty taneczne

  ELKA

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Już niebawem Poznań stanie się najbardziej roztańczonym miastem w Polsce. 10 i 11 kwietnia odbędzie się w CK Zamku FLYing Dancemania - IV Meeting Zespołów Tańca Nowoczesnego. To impreza, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród tancerzy.
  Spotkają się tutaj wszystkie grupy taneczne z Poznania oraz wiele innych z całej Polski. W czasie festiwalu można będzie także wziąć udział w warsztatach tanecznych, na które zapisy są przyjmowane do 9 kwietnia. Informacja o nich znajduje się na stronie: www.festiwalpoznan.pl.

  Można będzie nauczyć się nowych stylów tańca, nauczycielami będą znakomici tancerze, m.in.: zwycięzcy "You Can Dance": Maciej Florek ("Gleba") i Artur Cieciórski, oraz uczestniczka tego programu Edyta Fiuk. W tegorocznej edycji imprezy weźmie udział około 800 tancerzy z Poznania oraz wielu miast Polski.

  W tym roku w Dancemanii mogą brać udział zarówno profesjonaliści, jak i początkujące zespoły taneczne, dla których stworzona została nowa kategoria easy step. Jest również kategoria dla zespołów przedszkolnych (boom). Zespoły taneczne rywalizować będą ze sobą w kategoriach: disco free style, street dance show, flying dance oraz folk dance. Na zakończenie odbędzie się koncert galowy.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo