Poznań: Wybrano ośmiu wspaniałych wolontariuszy

  Poznań: Wybrano ośmiu wspaniałych wolontariuszy

  KS

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Dzisiaj w sali Białej Urzędu Miasta Poznania ogłoszono laureatów konkursu "Ośmiu Wspaniałych". W tym roku w eliminacjach lokalnych jury wybrało uczniów - wolontariuszy, którzy bezinteresownie pomagają innym.
  Są nimi: Klaudia Barczak i Dariusz Madej (uczniowie z Zespołu Szkół Odzieżowych), Marta Rak, Paulina Drapikowska i Katarzyna Pejka (z II Liceum Ogólnokształcącego), Ewelina Przygocka z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, Marta Wawrzyniak z Gimnazjum nr 6 i Marta Tomaszek z I Liceum Ogólnokształcącego. Uczennica "Marcinka" będzie reprezentować Poznań w ogólnopolskim finale konkursu "Ośmiu Wspaniałych" w Warszawie, który od lat organizuje fundacja "Świat na Tak".

  Jury wyróżniło także: Adama Kujawę (Zespół Szkół Komunikacji), Zuzannę Owsiańską (VI Liceum Ogólnokształcące) i Magdę Ozdobę z Gimnazjum nr 56. Uczniowie z Gimnazjum nr 58, działający w szkolnym kole wolontariatu otrzymali wyróżnienie w kategorii grupowej. KS

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo