Ostrów: Sześć osób stanie przed sądem za narkotyki

  Ostrów: Sześć osób stanie przed sądem za narkotyki

  Marek Weiss

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Za nielegalny obrót substancjami psychotropowymi przed Sądem Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim stanie sześć osób. Wśród oskarżonych są mieszkańcy Kalisza, Ostrowa i Nowych Skalmierzyc.
  24-letniemu kaliszaninowi zarzucono, że przez 5 miesięcy wprowadził do obrotu kilogram amfetaminy i 600 tabletek ekstazy, które zbył 37-letniemu mieszkańcowi Nowych Skalmierzyc za 11 000 złotych. Ten z kolei odpłatnie udostępniał je innym osobom. Pozostałym oskarżonym, w wieku od 20 do 25 lat, zarzucono udzielenie, sprzedaż bądź ułatwienie nabycia innym osobom środków odurzających, a także ich nielegalne posiadanie.

  Do zatrzymania podejrzanych doszło w wyniku działań policjantów z kaliskiego wydziału Centralnego Biura Śledczego. Wobec jednego z oskarżonych przez półtora miesiąca stosowano tymczasowe aresztowanie, które następnie zmieniono na poręczenie majątkowe, dozór policji i zakaz opuszczania kraju. W stosunku do dwóch oskarżonych zastosowano dozór policji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo