Lotto: Szczęśliwiec wygrał w Pleszewie około 3,5 mln zł

  Lotto: Szczęśliwiec wygrał w Pleszewie około 3,5 mln zł

  Jacek Tomczak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Około trzy i pół miliona zł padło w niedzielę w pleszewskiej kolekturze "Lotto" przy ul. św. Ducha . Szczęśliwe numerki to: 12, 18, 20, 28, 34 i 41.
  - Nie wiadomo jeszcze, kto jest szczęśliwym posiadaczem tej fortuny, przynajmniej nam się jeszcze nie ujawnił. Nie wiem nawet, czy jest to kobieta, czy mężczyzna i za ile zagrał - mówi prowadzący szczęśliwą kolekturę Wiesław Szymański. - To już piąta szóstka w historii tej kolektury i jak na razie największa wygrana.

  Kolektura przy ul. św Ducha w opinii grających uchodzi za bardzo szczęśliwą. To właśnie do niej przyjeżdżają gracze nawet z Jarocina, Witaszyc i Kotlina.
  Dziennie punkt "Lotto" w centrum miasta odwiedza średnio kilkaset osób. Pierwszą szóstkę odnotowano w latach 60., potem padły dwie szóstki w latach 80. a ostatnią dużą wygraną w tej kolekturze odnotowano 19 lat temu. Wygrana wyniosła wówczas 811 mln zł.

  - Ta kolektura jest najstarszą w Pleszewie. Istnieje od 1956 roku i prowadziła ją jeszcze moja mama. Do niedzieli padło pięć szóstek, trzy piątki w express lotku i 100 mln zł w dodatkowym losowaniu, a także ciągnik - wspomina Szymański.

  Gracz, który trafił szóstkę w Pleszewie, od wygranej zapłaci tylko jednorazowy 10-procentowy podatek, który zostanie potrącony bezpośrednio przy odbiorze wygranej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo