Data dodania: 2010-03-11 07:46:11 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2010-03-11 07:46:52
Mądry Polak po szkodzie. Często przekonujemy się, że to gorzkie przysłowie o spóźnionym wyciąganiu wniosków z błędów nie jest bezpodstawne.
Widukind (gość), 11.03.10, 19:48:48
Panie Krzysztofie ! Problem niedostatecznych kwalifikacji nie dotyczy tylko kierowców. Jest to zmora tego państwa : również obecny rząd ( wg. niektórych nie -rząd ) nie posiada żadnych kwalifikacji do rządzenia a jednak rządzi. O tym że to gromada nierobów i dewiantów to nawet nie wspomnę. Z naszego podwórka :MOIM MIASTEM POZNANIEM także rządzi gromada nieudaczników bez kwalifikacji a do tego prezydentem jest gość skazany wyrokiem sądowym zaś sołtys Tarnowa Podgórnego ,szef PO , uciekł w posłowanie przed prokuratorem. Zresztą w Głosie już dawno to opisaliście . I co, ano nic. Tak więc niech Pan da spokój kierowcom bo oni nie mają po prostu 8 tys. na kursy. A kursy wymyśliły warsiawskie cwaniaczki aby sobie nabić kasę. Najgorsze na zakończenia : cała załoga Głosu ( poza kilkoma wyjątkami i których nie wspomnę aby im nie zaszkodzić ) powinna, zgodnie z tezą Pańskiego artykuliku, przejść specjalny kurs z powodu braku umiejętności tworzenia gazety. A że to prawda, to świadczy o tym ciągle sprzedaż w grupie Polska Times. Poza tym często gęsto wypowiadacie się na tematy i których nie macie zielonego pojęcia na co zwracamy Wam uwagę a o bijącej w oczy POprawności na pograniczu serwilizmu nawet nie chce się pisać. Jednak i trochę miodu : na tle tzw. reżimowych tabloidów typu Gazeta Wyborcza , TVN, i tak nie jest najgorzej zaś Pana osobiście i dwóch pięknych koleżanek to moje zryźliwe uwagi najmniej dotyczą. Pozdrawiam Pana i Dwie Urocze Niewiasty. Widukind
odpowiedzi (0)
skomentujKontakt: infolinia 800-171- 801, 61 8606026, 61 8606029, 61 8606030, 61 8606032 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
email:prenumerata@glos.com
Biuro Reklamy Filia Poznań
ul. Grunwaldzka 19
60-782 Poznań
tel. 61 869-4196, 61 869-4267
fax. 61-869-4190
Reklama
Reklama
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.
Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie GłosWielkopolski.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.