Kto zostanie Najlepszym Studentem Rzeczpospolitej Polskiej w...

  Kto zostanie Najlepszym Studentem Rzeczpospolitej Polskiej w tym roku?

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Sądzisz, że jesteś wybitnym studentem? Wyróżniasz się osiągnięciami naukowymi albo działalnością społeczną? Czujesz, że masz się czym pochwalić? W takim razie konkurs Studencki Nobel jest dla Ciebie!
  "Studencki Nobel" , organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, to konkurs, w którym Tytuł Najlepszego Studenta Rzeczpospolitej Polskiej wędruje do osoby o wybitnych wynikach w nauce, wyróżniającej się aktywnością naukową i społeczną, biorącej czynny udział w warsztatach twórczych, konferencjach, praktykach, stażach, pracach w kołach naukowych i organizacjach studenckich. Ponadto kandydat biegle posługuje się językami obcymi, a także jest autorem publikacji naukowych oraz referatów.
  W tym roku konkurs został wzbogacony o wybór najlepszego studenta danej kategorii. Wprowadzony został Konkurs Branżowy, gdzie studenci mogą się starać o miano Branżowego Laureata Krajowego w dziesięciu kategoriach (ekonomia, języki obce, medycyna, nauki humanistyczne, nauki społeczne, nauki ścisłe, nauki przyrodnicze, prawo, sport, sztuka).

  Zgłosić się można na stronie www.studenckinobel.com między 1 a 31 marca. Najlepsi Studenci wybierani będę kolejno na etapie uczelnianym (kwiecień), wojewódzkim (maj) i wreszcie ogólnopolskim (czerwiec).

  Powodzenia!

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo