Poznań: Olechowski w Poznaniu. Kampania prezydencka ruszyła!

  Poznań: Olechowski w Poznaniu. Kampania prezydencka ruszyła!

  Mateusz Pilarczyk

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM odbyło się spotkanie z Andrzejem Olechowski, kandydatem na prezydenta w tegorocznych wyborach. Olechowski podczas spotkania ze studentami przedstawił swoją wizję sprawowania najwyższej funkcji w państwie.
  - Uważam, że Polska zyskałaby, gdyby prezydentem została osoba niezależna, spoza partii. Ja jestem taką osobą i jestem do tej roli przygotowany - przekonywał Andrzej Olechowski.

  W trakcie wykładu kandydat na prezydenta podkreślał niezależność i suwerenność urzędu do objęcia, którego pretenduje. - Suwerenny prezydent to taki, który podejmuje decyzje we własnym sumieniu, a nie przedstawia stanowisk wynikające z interesu partii lub jakiejś grupy społecznej - tłumaczył Olechowski.

  Sondaże pokazują, że szanse Andrzeja Olechowskiego na wygranie wyborów są małe. Jednakże część studentów przynajmniej wstępnie deklaruje chęć oddania swojego głosu w wyborach właśnie na kandydata niezależnego. - Wydaje mi się, że Olechowski ma najciekawszą wizje Polski i prezydentury - mówi Jakub Kaczmarek, student III roku politologii.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  TW na prezydenta

  Widukind (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 3

  To Polska właśnie.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo