Kalisz: Komendant kaliskiej policji chce do Poznania

  Kalisz: Komendant kaliskiej policji chce do Poznania

  AND

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Komendant miejski policji w Kaliszu młodszy inspektor Romuald Miling kandyduje na stanowisko zastępcy komendanta wojewódzkiego odpowiedzialnego za służby kryminalne.
  Miling po dwóch latach szefowania kaliskiej jednostce miałby się przenieść do Poznania. Postępowanie kwalifikacyjne prowadzi Komenda Główna Policji. Ma się ono rozstrzygnąć do 23 marca. Ilu kandydatów złożyło aplikację, tego nie wiadomo.

  52-letni Miling szefuje kaliskiej jednostce od dwóch lat. W policji pracuje od 1982 r. Przez 10 lat służby związany był z pionem prewencji. Od 1990 r. związany z kolei z pionem kryminalnym. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył też studia podyplomowe w Wyższej Szkole Humanistycznej w Koszalinie na Wydziale Administracji. W 1998 r. objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Sekcji Prewencji ówczesnej Komendy Rejonowej Policji w Koninie. Od 1999 r. pracował, jako Naczelnik Sztabu Policji KMP w Koninie. W marcu 2003 r. został komendantem powiatowym policji w Turku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo