Poznań: Pikieta pracowników Pogotowia Ratunkowego w Kaliszu...

  Poznań: Pikieta pracowników Pogotowia Ratunkowego w Kaliszu odwołana

  Andrzej Kurzyński

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Zapowiadana na środę pikieta pracowników Pogotowia Ratunkowego w Kaliszu przed Urzędem Marszałkowskim w Poznaniu w obronie odwołanej dyrektorki placówki nie odbędzie się.
  - Większość osób jest na dyżurach i uznaliśmy, że zorganizujemy akcję uliczną w Kaliszu, ale termin dopiero zostanie ustalony - mówi Jerzy Szewczyk z zakładowej Solidarności. - Od dwóch tygodni mamy już nowego dyrektora i tak naprawdę nie wiadomo, ile osób nadal popiera akcję protestacyjną.

  Marszałek województwa wielkopolskiego, któremu podlega kaliskie pogotowie, nie widzi możliwości zmiany swojego stanowiska w sprawie dyrektorki.

  - Decyzje zapadły i one cofnięte nie będą - mówi wprost marszałek Marek Woźniak. - Fakty finansowo-prawne są twarde i trudno uważać, że decyzja nie ma uzasadnienia. Oczywiście punk widzenia załogi i punkt widzenia mój, jako osoby nadzorującej, jest nieco inny. Jeśli załoga uważa, że dyrektorka była dobrym szefem, to oczywiście szanuję tę opinię, ale nie mogę jej brać pod uwagę i nie mogę cofnąć decyzji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo